Mosura old sea mud powder. Suplementy niezbędne dla zdrowia krewetek. Mosura mineral plus, mosura crs

Chcąc posiadać zdrowe i prawidłowo się rozwijające krewetki, należy zainwestować w najlepsze preparaty i suplementy. Jest to podstawa każdego profesjonalnego krewetkarium, dlatego też jeżeli na poważnie myślisz o hodowli krewetek, powinieneś zainteresować się podanymi niżej informacjami.

mosura mineral plus, mosura old sea mud powder

Przede wszystkim powinieneś zainwestować w dobrej jakości podłoże z mosura mineral plus. Tworzy ono najlepsze warunki do życia i rozmnażania się tych zwierzaków. Dzięki takiemu podłożu z mosura old sea mud powder, krewetki będą miały idealne warunki, dostosowane znakomicie do utrzymania w zdrowiu nawet najtrudniejszych w hodowli krewetek.

mosura crs

Podłoże z mosura crs charakteryzuje się ponadto ciemnym kolorem, która to barwa jest wprost uwielbiana przez krewetki, dlatego też z pewnością będą się one doskonale czuły w takim środowisku.

Poza podłożem, należy także zakupić specjale preparaty enzymatyczno-bakteryjne, które mają na celu znacznie poprawić i usprawnić procesy zachodzące w krewetkarium, takie jak na przykład prawidłowa filtracja, poprawa wymiany gazowej i metabolizmu zwierząt czy przyspieszenie cyklu azotowego.