Pompa red dragon. Jakie akcesoria do krewetkarium wybrać?

Decydując się na zakup i hodowlę krewetek, należy przygotować odpowiednio akwarium, w którym zwierzątka te będą przebywały. Dlatego też trzeba wyposażyć je w konkretne akcesoria, które są nie tylko dodatkiem, ale pełnią wręcz podstawową funkcję.

pompa red dragon

Przede wszystkim należy zakupić dobry filtr do oczyszczania wody z kranu, a także preparaty pomagające w tym działaniu. Niezbędna jest również pompa red dragon, która także wspomaga proces filtracji i oczyszczania wody. Niezbędna jest także grzałka do utrzymywania odpowiedniej temperatury wody.

Dobrze jest również nabyć minerały, które występują w naturalnym środowisku krewetek, a nie są niestety dostępne w zwykłej kranowej wodzie. Minerały te mają za zadanie utrzymanie krewetek w dobrym zdrowiu i kondycji. Pamiętajmy, że powinny one być jak najbogatsze w mikroskładniki, a także jak najczystsze.

Poza tym należy także zainwestować w dobrej jakości podłoże, najlepiej występujące w ciemnym kolorze, który to kolor jest szczególnie przez krewetki lubiany. Dzięki temu będą się one bardzo dobrze czuły w swoim miejscu zamieszkania, zupełnie tak jak „na wolności”.