STRONA GŁÓWNA | MOSURA POLSKA | LINKI | KONTAKT | GALERIA | CIEKAWOSTKI | O HODOWLI | OFERTA | AKTUALNOŚĆI | MAPA STRONY
 
#

 

 

Garnella to hodowla , która posiada wpis do rejestru działalności gospodarczej, a także jest zgłoszona w Inspektoracie Weterynarii, pokarmy dla krewetek produkujemy i sprzedajemy legalnie gdyż jesteśmy podmiotem na rynku pasz z odpowiednimi zezwoleniami.

Nie chowamy się za nazwą "hodowla hobbystyczna" by ominąc płacenie podatków, a mimo tych dodatkowych opłat prowadzenia legalnej działalności staramy się by nasze ceny były zawsze bardzo atrakcyjne.

 

Obecnie hodowla znajuje się w nowym pomieszczeniu 42m2 , gdzie w 16 regałach znajduje się 168 zbiorników różnych wielkości (30-70litrów).

Po przeprowadzce do nowego pomieszczenia hodowli doszło 10 regałów z 60 zbiornikami wielkości 70litrów każdy. W przyszłym roku planowane jest jeszcze dostawienie 30-40 zbiorników w 4-5 regałach co da końcową liczbę ponad 200 zbiorników z krewetkami o łączym litrażu ponad 10000 litrów.

 

Kilka fotek z naszej hodowli

 

 

 

W naszej ofercie sprzedaży znajdziecie Państwo ponad większość słodkowodnych gatunków krewetek karłowatych rozmnażanych w akwariach naszej hodowli (do tego różne gradacje niektórych gatunków), a także produkty do pielęgnacji krewetek jak pokarmy, minerały, podłoża i inne specyfiki renomowanych firm światowych.

 

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem (importerem) na terenie Polski produktów linii Mosura, Borneo Wild For Shrimp, Ebita i MK Breed

a także prowadzimy dystrybucje na terenie kraju produktów nastepujących firm : Salty Shrimp, Benibachi, Lowkeys.

Garnella to także właściciel marki Shrimp Nature i sklepu internetowego Swiat Krewetek.

 

Garnella to nowoczesna i szybko rozwijająca się hodowla która dzięki dużej ilości zbiorników dba o selekcje jakości a także odpowiednią pule genów dla swoich krewetek , sprzedajemy tylko i wyłącznie krewetki rozmnożone w naszych akwariach. Krewetki sa karmione najwyższej klasy , naturalnymi pokarmami bez wabików , konserwantów itp , dzięki temu nasze krewetki są zdrowe , pięknie się prezentują i rozmnażają się bez problemu.

To w hodowli Garnella można było spotkać pierwszy raz w Polsce takie krewetki jak : Taiwan Bee (wszystkie formy), Pinto , Różne formy TaiTibee (piano , skunk) , czy wiele odmian kolorystycznych Necaridiny jak Blue Velvet , Blue Pearl , Orange , Shoko, czy obecne nowości jak Black Rose, czy Bloody Marry.

Garnella idzie także ku próbom uzyskania własnych odmian , efektami są choćby Dark Red Sakura uzyskana z Shoko (obecnie nazywana Bloody Mary) a takze Green Neocaridina uzyskania z Orange (obecnie nazywana Green Jade) . Dzięki krzyżowaniu Pinto z hybrydami Taiwana uzyskaliśmy jako jedni z pierwszych na świecie krewetki Spotted Bee a także formę Spotted u Pinto a obecnie jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie uzyskujemy na drodze własnego krzyżowania formę TaiTibee Skunk i inne formy wzoru TaiTibee.

Jako pierwsi wśród hodowców z Polski znaleźliśmy się w magazynie Chrisa Lukhaupa Breeders and Keepers , a także do naszych osiągnieć z wielkim zaszczytem możemy dorzucić sędziowanie na które zostaliśmy zaproszeni : Caridina w Neapolu i Championat w Hanowerze.

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia profesjonalnego w jakości HD filmu z naszej hodowli.
Film już mało aktualny pochodzi z poprzedniego pomieszczenia hodowli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hodowla znajduje się w miejscowości Zęgwirt 14km od Torunia obok byłej krajowej "1-ki" Toruń-Gdańsk przy trasie 91  w domku

jednorodzinnym

(widok od frontu)

 

Konkretną lokalizacje pokazuje mapka poniżej.

 


Wyświetl większą mapę

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do współpracy sklepy zainteresowane sprzedażą produktów dla krewetek

kontakt

garnella@wp.pl

693 222 111

724 777 666

facebook.com/garnella.polska