Pozostawienie kota lub psa pod opiekę w Petsitters = pozostawienie w dobrych rękach

Powierzenie ukochanego zwierzaka nieznajomym nie jest łatwe! W końcu koty i psy dla ich właścicieli są absolutnymi członkami rodziny.

W życiu mogą wystąpić różne okoliczności, kiedy właściciele chwilowo nie mogą zająć się swoimi zwierzętami. I tu na ratunek przychodzą bliscy, przyjaciele, znajomi lub służby specjalne.

W Trójmieście (Gdańsku, Gdyni, Sopocie), Warszawie, Poznaniu, we Wrocławiu lub Krakowie można bez problemu znaleźć usługi opieki dla kotów lub psów. Ale jak się nie przeliczyć i zostawić zwierzęcie uczciwym i sumiennym ludziom, którzy mogą na chwilę zastąpić właścicieli?

Etapy znalezienia porządnego opiekuna:

  1. Przejdź na stronę internetową https://petsitters.pl/
  2. Najedź kursorem na Usługi.
  3. Wybierz rodzaj usługi, której potrzebujesz (opieka nad kotami lub nad psami).
  4. Kliknij opcję Znajdź opiekę dla psa / kota.
  5. Przestudiuj kandydatów (przeczytaj życiorysy, recenzje innych użytkowników) i znajdź najbardziej godnego, Twoim zdaniem, opiekuna dla Twojego zwierzaka.

Pozostawiając kota lub psa w Petsitters, zostawiasz go w dobrych rękach. Absolutnie wszyscy opiekunowie prezentowani na naszej stronie przeszli kilka etapów selekcji i specjalnego szkolenia. Więc nie masz się czym martwić. W przypadku świadczonej usługi Twój pupil będzie pod dobrą opieką!

Koszt opieki każdego opiekuna podany jest na jego stronie. Średnio od 45 pln.

Zanim oddasz zwierzę w ręce opiekuna, musicie przejść przez obowiązkowy etap znajomości. Jeśli jesteś właścicielem psa, zaproś wybranego opiekunka na wspólny spacer. Pies będzie mógł go poznać, a ty zorientujesz się, czy się ze sobą dogadują. Jeśli masz kota, możesz zaprosić opiekuna do domu lub przyprowadzić zwierzaka na terytorium opiekuna. Po reakcji Twojego zwierzaka zrozumiesz, czy zaakceptował tę osobę, czy musisz poszukać kogoś innego. Nie przejmuj się, jeśli zwierzę i opiekun nie dogadują się, po prostu przejrzyj ankiety jeszcze raz trochę i wybierz kogoś innego. Takie przypadki są raczej rzadkie, bo wszyscy opiekunowie są bardzo mili i kochają zwierzęta.

Pomiędzy Tobą a opiekunem zostaje zawarta umowa, więc wszyscy mogą być spokojni – wszystko jest załatwione oficjalnie!

Pracujemy zgodnie z Regulaminem.

Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer: +48503960830. Pracujemy całą dobę.

Petsitters – zawsze gotowi przyjść Wam z pomocą.